۱۳۹۵/۱۲/۱۷
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:
دکتر محسنی‌بندپی در مجلس ششم در شکل‌گیری نظام روانشناسی پیشرو بود
 
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از انجمن‌های علمی، موسسات غیردولتی و روانشناسان و مددکاران اجتماعی، مشاوران و روان‌پزشکان داوطلب در سانحه ساختمان پلاسکو روانشناسان را اولین تشکل داوطلب در بلایا معرفی کرد و گفت: دکتر محسنی‌بندپی در مجلس ششم در شکل‌گیری نظام روانشناسی پیشرو بود.
دکتر محسنی‌بندپی در مجلس ششم در شکل‌گیری نظام روانشناسی پیشرو بود
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، «سلمان خدادادی» رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از انجمن‌های علمی، موسسات غیردولتی و روانشناسان و مددکاران اجتماعی، مشاوران و روان‌پزشکان داوطلب در سانحه ساختمان پلاسکو از تشکل‌ها و سمن‌های فعال در حوزه ارائه خدمات روانشناسی تشکر کرد و گفت: در گزارشی که در مجلس تدوین کرده بودیم، مطرح شد که پلاسکو می‌توانست به چنین حادثه بزرگی منجر نشود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید در امور به مردم اتکا کنیم، ادامه داد: در تمام حوادث اولین گروهی که به فریاد آسیب‌دیدگان می‌رسند روانشناسان هستند.

وی با تاکید براینکه هر آنچه که دولت در خصوص حادثه پلاسکو تصویب کرد نتیجه تلاش و پیشنهاد در کمیسیون اجتماعی مجلس بود، در پایان یادآور شد: فردای روز حادثه کمیسیون اجتماعی جلساتی با وزارت تعاون تشکیل داد و مصوبات آن از طریق وزارت رفاه به دولت پیشنهاد شد که امیدواریم باعث ایجاد آرامش در شهر شده باشد.
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
تعداد بازدیدها : ۱۶۴۶۷
      
کلیه حقوق این سایت به سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.
سایت های مرتبط
سامانه ها
پیوندها